AGENTER

Vil du forhandle Costamani i din butik? Kontakt en af vores agenter og hør mere


Would you like to be an agents or distributor for Costamani? Press here, and see whether we are a match!

Hovedkontor/Headquarter 

Merete Wang Andersen - Founder 
ma@wangagentur.dk

Heidi Goos - Head of Sales - Europe  
+45 26 22 34 62
heidi@costamani.dk

Danmark

Rikke Hørsted - Salg Sjælland
+45 26 44 95 65
rikke@costamani.dk 

Marianne Meinert – Salg Jylland/Fyn
+45 28 89 70 80
marianne@costamani.dk

Norway

Tina Størner – Agent
U Can Agency
+47 91 38 85 24
tina@ucanagency.com

Sweden

Britta Lyngholm – Agent
Lyngholm agentur
+45 24 80 98 44
britta@lyngholmagentur.com 

Finland

Mari Grönroos – Agent
Tmi Mari Grönroos
+35 84 56 30 30 32
mariegronroos@gmail.com

Germany

Claudia Schwarz – Agent
Agentur Schwarz
+49 173 745 11 55
agentur.schwarz@googlemail.com

Dietmar Reiner - Agent
Modeagentur Dietmar Reiner
+49 171 542 30 76
modeagentur.dietmarreiner@web.de

Belgium

Véronique Roose - Agent
VR-fashion Agencies Bvba/Sprl
+32 (0) 2 267 47 67
vero@vr-fashion.be

Netherlands

Marielle Ehren-Verhulst - Agent
+31 (0) 65 13 66 162
sterrestijl@ehren.nl

Claudine Vonduclouch - Distributor
Martens Fashion Group
+31 (0) 20 51 10 611
c.vonduclouch@martensfashiongroup.com

UK

Ebony Agency - Agent
+44 74 34 64 19 65
ebonyagencyie@outlook.com

Ireland

Ebony Agency - Agent
+44 74 34 64 19 65
ebonyagency@outlook.com

France

Martine Gaumain-Cerri - Agent
+33 681 37 00 51
martine@mge-diffusion.fr

Gurval Guillerot - Agent
gurval.guillerot@sfr.fr

Patrick Godie' - Agent
+33 682 20 52 57
patrick.godie@wanadoo.fr

Françoise David - Agent
+33 685 64 22 20
francoise.david@neuf.fr